Napisz do mnie

Magazyn dla przedstawicieli handlowych

Dziś chcę zaprosić w nasze szeregi osoby, które zawodowo zajmują się handlem jako przedstawiciele medyczni czy handlowi. Samoobsługowe magazyny to idealne dla Was rozwiązanie.

Dlaczego?

  1. Szeroki wybór powierzchni do wynajmu pozwoli dopasować wielkość pomieszczenia nie tylko do Twoich potrzeb, ale równie z do budżetu jaki firma może przeznaczyć na ten cel. Pomieszczenie wynajmiesz już za 119 zł brutto miesięcznie.
  2. Magazyn z całodobowym dostępem to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pracują w nienormowanych godzinach. Korzystasz z powierzchni dokładnie wtedy kiedy potrzebujesz.
  3. Z wynajętego pomieszczenia korzystać może kilka osób z firmy, niezależnie od siebie.
    Wystarczy,  że masz kod wejścia do magazynu. Jeśli jest więc jest Was więcej….
  4. Będąc klientem magazynu masz możliwość korzystania z obsługi przesyłek. Zlecasz pracownikowi magazynu odbiór przesyłek od kuriera, a Ty odbierasz je  w dogodnym czasie.  Już dość z umawianiem się z kurierem na mieście.

My wiemy,  że dla Was liczy się czas, magazyny Less Mess Storage to idealne rozwiązanie. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, ale nie martw się i dla Ciebie znajdziemy wolne pomieszczenie.

Zapraszamy serdecznie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *